Пишна весільна сукня з вишивкою кристалами "Pandora"
Pandora
Наявність:
Є в наявності
Колекція:
Plus Size «Lune De Parfum»
Стиль:
Пишна
Верх:
сітка зі спущеними плечиками, спинка на гудзиках, вишивка кристалами
Спідниця:
євросітка, зі шлейфом
Розмір:
48, 50, 52, 54, 56, 58, 60
Колір:
айворі
Можливість пошиття цієї моделі до 64 розміру
(Примітка: Ціна вказана в гривнях включно до 56 розміру. Від 56р до 60р до вартості буде додано +20%, від 60 розміру +30% від загальної вартості)
Можливість пошиття також в менших розмірах
Пишна весільна сукня з вишивкою кристалами "Pandora"
Пишна весільна сукня "Pandora" втілює елегантність і витонченість у кожній деталі. Її верх виготовлений із ніжної сітки зі спущеними плечиками, що створює делікатний і романтичний силует. Спинка на акуратних гудзиках додає вишуканості, а розкішна вишивка кристалами підкреслює блиск і розкіш образу нареченої.
Легка пишна спідниця зі шлейфом із євросітки м’яко спадає донизу, утворюючи ефект невагомості й грації при кожному русі. "Pandora" — це ідеальний вибір для весілля у класичному або королівському стилі, де кожен момент наповнений чарівністю, а наречена виглядає, мов справжня принцеса.
Основні матеріали: євросітка. Пишна весільна сукня з вишивкою кристалами "Pandora" може бути виконана у кольорі айворі.
Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні:


















































