Вашого листа надіслано. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Крижма для хрещення

  • Вибрати параметри:
  • Пошук:

Як виглядає крижма для хрещення

Дитина в сім'ї - це щастя і підтвердження взаємної любові. Одна з основних цілей нової сім'ї - це народження і виховання дитини. Звичайно ж, народження дитини крім радості приносить турботу і клопоти. Однак деякі деталі з ранньої біографії малюка радують своєю урочистістю і значимістю.

Хрещення. Свято в родині, до якого готуються заздалегідь. Батьки вибирають, кому довірити роль хрещеної матері і батька. Ці люди за стародавнім повір'ям мають дитині стати другими батьками, любити її і наставляти в життєвому шляху.

Деякі батьки можуть почути про Крижму для хрещення безпосередньо в процесі підготовки до хрестин. Відповідно відразу виникає питання, яка повинна бути крижма для хрещення? Оскільки обряд православний, хочеться зробити все правильно, щоб повністю відповідати канонам. І це правильно. Такий підхід до підготовки хрестин подарує дитині справжнє благословення, принесе удачу і благополуччя.

Якщо Ви не знаєте, що таке крижма для хрещення, Вам достатньо подивитися фотографії наших Крижм, які розташовані вище. По суті крижма для хрещення дитини - це новий рушник особливого розміру з православною атрибутикою. Купити

Крижму для хрещення дитини зазвичай зобов'язується хрещена мати, іноді батьки дитини самі купують цей атрибут хрестин.

Купити Крижму для хрещення дитини потрібно заздалегідь і принести її в храм на хрестини. Хрещена мати приймає дитину після занурення в святу купіль на цю Крижму. У ній дитину тримають протягом всієї церемонії. Надалі Крижму зберігають вдома, як святиню, яка містить крапельки миру і приносить благодать дитині.

Купити Крижму для хрещення в Києві

У нашому салоні можна придбати Крижму для хрещення хлопчика або дівчинки. Всі вироби виготовлені з екологічно чистих матеріалів (100% бавовна). Ми є виробником і повністю контролюємо процес виробництва, тому гарантуємо Вам, що при виготовленні використані кращі тканини, які добре вбирають вологу.

Також наша крижма рушник для хрещення дуже м'яка і приємна для дитячої шкіри. Коли виріб намокає, він не стає важким і грубим. В якості прикраси виконані х / б мережива різного відтінку. Купуючи Крижму в нашому салоні, Ви можете розраховувати на доставку не тільки по Києву, але також по всій Україні або за її межі (за домовленістю).

Оскільки ми самі виготовляємо вироби, наші ціни Вас приємно здивують. Скільки коштує крижма для хрещення, Ви можете подивитися в картці товару відповідного продукту. Якщо у Вас залишилися питання, ми готові надати Вам вичерпну відповідь. Наші менеджери завжди Вас проконсультують.

Наш Instagram:
@ESVADBA_DRESS

Підпишись та слідкуй за новинками