Вашого листа надіслано. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Рушники для весілля

 • Вибрати параметри:
 • Пошук:
Рушник тканий "Хліб-сіль" р-001
610 грн.
Рушник тканий під коровай "Хліб-сіль" р-002
760 грн. 950 грн.
Рушник тканий з калиною «Хліб-сіль», машинна вишивка р-003
520 грн.
Рушник тканий на весілля з вишивкою "Хліб-сіль" р-004
780 грн.
Рушник "На щастя на долю" з лебедями р-005
520 грн.
Рушник тканий з голубами та обручками, машинна вишивка р-006
520 грн.
Рушник тканий "Навіки разом" р-007
300 грн.
Рушник тканий з вишивкою "Сват" р-008
350 грн.
Весільний рушник з квітковою вишивкою р-009
710 грн.
Весільний рушник "Стефанія" р-010к
150 грн.
На основі 3 відгуків.
Весільний рушник "Стефанія" р-010
250 грн.
На основі 2 відгуків.
Весільний рушник "Стожари р-011к
230 грн.
Весільний рушник "Стожари" р-011
250 грн.
На основі 4 відгуків.
Весільний рушник "Гуцулочка" р-012к
230 грн.
Весільний рушник "Гуцулочка" р-013
250 грн.

Як купити рушник для весілля з вигодою

Українське весілля хороше своїми традиціями. Це незабутні обряди, які несуть тепло і надію на довге родинне щастя. Весільний рушник використовується як символ нової дороги, яку пройде новоспечена сім'я. У весільному рушнику зашифровані побажання молодим. Тому важливо купувати рушники у виробника, а не у торговців, які просто продають бездушний товар.

Наш салон є виробником весільних рушників. Тому ціни на них трохи нижче, ніж у інших компаній. Ми на всі 100% впевнені в якості наших виробів, оскільки в їх виготовлення вкладена частинка душі. Купуючи весільні рушники у нас, Ви гарантовано отримуєте унікальний предмет для проведення весілля, який наповнений добротою і щастям.

Купити весільний рушник в Києві в нашому салоні - значить подарувати собі аксесуар, який довгий час буде Вам нагадувати про незабутні моменти весілля. Зверніть увагу на різноманітність весільних рушників, ми виготовляємо велику кількість різних аксесуарів, маємо безліч задоволених клієнтів по всій Україні. Ви хочете поповнити число щасливих сімей? Ми Вам допоможемо провести Ваше весілля на вищому рівні.

Дефіцит якісних рушників для весілля

Ми добре розбираємося в рушниках для весілля і можемо помітити, якщо продається явно неякісна продукція. Тому пропозиції інших салонів нам іноді здаються смішними. Завищені ціни і низька якість. Хіба це правильний шлях? Ми сподіваємося, що і Ви побачите те ж, що і ми. Наша мета: запропонувати Вам справжні ткані весільні рушники хорошої якості. У нас Ви можете купити весільні рушники не тільки в роздріб, а й оптом.

Великий вибір весільних рушників

Найчастіше на весіллі використовується шість рушників:

 • рушник під ноги;
 • рушник на ікони;
 • рушник під Євангеліє;
 • рушник для перев'язування рук;
 • рушник під коровай;
 • рушники для сватів.

У нашому салоні Ви можете купити весільні рушники всі відразу. У нас рушники підібрані за їх призначенням. Вибирайте, що Вам потрібно, також можете придивитися до вінчальних наборів.

Краса і якість в одному флаконі

Сьогодні купити рушник для весілля в Україні можна в будь-якому весільному магазині. Але не всі можуть надати Вам справжні українські візерунки, в яких закладена мудрість предків і благополучна історія багатьох сімей. Наші весільні рушники поєднують в собі класичні орнаменти і сучасні прикраси. Це дозволить Вам провести стильне, красиве і сучасне весілля не відступаючи від обрядових традицій.

Переваги наших весільних рушників

Про те, що Ви можете купити рушник на для весілля 10-20% дешевше, ніж в іншому місці, ми вже говорили. Погодьтеся, це дійсно гарна перевага. Адже ми не знижуємо якість рушників, вона залишається такою ж гарною.

Ткані рушники ми виробляємо зі 100% бавовни, що не викликає алергічних реакцій. Ви відчуваєте всю ніжність рушника, його приємно чіпати руками. Для нас - це майже жива істота, яка наділена душею і внутрішнім світлом. Бездушним предметам немає місця на Вашому весіллі.

Ви можете прийти до нас в ательє і на власні очі побачити весь процес виготовлення весільних рушників, вінчальних наборів, крижми для хрещення, весільних свічок, подушечок під кільця і багатьох інших аксесуарів.

Ми дбаємо про своїх клієнтів - це наша совість і наше ім'я. Тому при покупці весільного рушника ми здійснюємо швидку доставку по всій Україні. Зв'язок з клієнтом протягом півгодини. Інформація на сайті про наявність весільних рушників завжди актуальна.

Нам приємно чути вдячні відгуки від покупців, тому ми намагаємося максимально їм догодити. Це не просто високі слова - це образ діяльності і стиль мислення нашого салону. Якщо Ви хочете купити весільний рушник і самі вибрати його візерунок і фактуру, приходьте в наш салон. Тут Ви знайдете ще більший вибір весільних рушників і вінчальних наборів.

Список переваг для покупців

 • Можливість купити весільні рушники за хорошими цінами.
 • Хороша якість продукції.
 • Використання високоякісних тканин і ниток при виробництві.
 • Великий вибір візерунків і розмірів.
 • Весільні рушники на всі випадки весільних обрядів.
 • Швидка доставка (1-2 дні). Іноді в той же день, в який було оформлено замовлення.
 • Можливість побачити процес виробництва весільних рушників.
 • Унікальні рушники та вінчальні набори, яких більше ніде немає, просто тому, що ми самі їх виробляємо.
 • Екологічно чисті матеріали.
Наш Instagram:
@ESVADBA_DRESS

Підпишись та слідкуй за новинками