Елегантна сукня зі шлейфом "Sandra"
Sandra
Наявність:
Є в наявності
Колекція:
Plus Size «Lune De Parfum»
Стиль:
А-силует
Верх:
відкритий, корсет драпірований з бретелями та гудзиками
Спідниця:
легка тафта зі шлейфом та розрізом
Розмір:
48, 50, 52, 54, 56, 58, 60
Колір:
айворі
Можливість пошиття цієї моделі до 64 розміру
(Примітка: Ціна вказана в гривнях включно до 56 розміру. Від 56р до 60р до вартості буде додано +20%, від 60 розміру +30% від загальної вартості)
Можливість пошиття також в менших розмірах
Елегантна сукня зі шлейфом "Sandra"
Елегантна сукня зі шлейфом "Sandra" – це поєднання вишуканості, легкості та сучасного стилю. Відкритий корсет із ніжними бретелями створює жіночний силует, а драпірування додає образу м’якості та романтики. Задня частина оздоблена витонченими гудзиками, що надають елегантного завершення.
Легка спідниця з тафти красиво спадає та утворює розкішний шлейф, який підкреслює урочистість моменту. А розріз на спідниці додає сміливості та грації кожному кроку. Сукня "Sandra" – ідеальний вибір для наречених, які прагнуть виглядати бездоганно, поєднуючи класику та сучасний шарм.
Основні матеріали: легка тафта. Елегантна сукня зі шлейфом "Sandra" може бути виконана у кольорі айворі.
Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на зображенні:


















































