Вашого листа надіслано. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш спеціаліст.


Цікаві весільні церемонії з усього світу

Цікаві весільні церемонії з усього світуСьогодні у нас надзвичайно цікава тема, яка має просто розважальний характер. Весільні традиції - це прикраса будь-якого весілля. У кожній країні є свої унікальні традиції, які прийнято дотримуватися. У цьому матеріалі немає якихось особливих рекомендацій або порад, просто сідайте зручніше і читайте про незвичайні весільні традиції.

ЧЩоб відразу зацікавити читачів, ось Вам питання: а Ви коли-небудь замислювалися, звідки прийшла традиція обмінюватися кільцями? Відкрию трохи завісу, цієї традиції вже понад шість тисяч років. А ось подробиці цієї весільної церемонії і багато інших цікавих пояснень Вас чекає далі в матеріалі.

Звичайно ж, тут зібрані не всі традиції світу, але найцікавіші та найоригінальніші. Можливо, деякі з цих веселих і добрих обрядів Ви додасте на своє весілля. Отже, ми приступаємо.

Весільні традиції народів Азії

Відома багатьом традиція «Замикання замку» прийшла якраз-таки з країни сонця, що сходить. Спочатку в Японії цей обряд символізував єднання закоханої пари на все життя. Після замикання ключ викидали у водойму. Це означало, що два серця сплітаються в одне і роз'єднати їх уже неможливо, оскільки ключ загублений. У цієї красивої традиції насправді дуже багато сенсу. Наприклад, дужку замка можна розпиляти і зняти. Ця дія означала можливість розлучення пари насильницьким шляхом.

У Таїланді є цікава водна традиція. До неї потрібно правильно підготуватися, при неправильному проведенні все навколо, включаючи молодят, може бути залито водою. За правилами цієї традиції кожен гість в мушлю набирає воду зі спеціальної ємності, в якій плавають лотоси. Потім потрібно вилити воду в долоні нареченого і нареченої. Молодята по черзі складають долоні човником. По закінченні руки молодих сплітаються тонким шнурком. Так гості спочатку за допомогою води очищають життєвий шлях пари, а потім скріплюють узи шлюбу.

Як же обійтися в Китаї без весільної чайної церемонії. Раніше ця традиція означала послух дружини перед чоловіком. В наші дні молодята в Китаї подають чай своїм батькам в знак поваги і подяки.

Китайці люблять красиві обряди. Одним з таких є церемонія під назвою «Золота рибка». Молода пара запускає в акваріум багато золотих рибок. Наповнення порожнього акваріума живими організмами віщує щасливий сімейний союз. У такій церемонії багато забобон, але навіть якщо не вдаватися в закладений сакральний сенс дії, зовні це виглядає дуже красиво і урочисто.

Весільні обряди Близького Сходу

Найвідоміша весільна традиція - обмін кільцями. Ця дія виконується вже більше шести тисяч років. Перша згадка про подібну церемонії були зафіксовані в Єгипті. Вважається, що саме звідти прийшов цей ритуал. Жодне сучасне весілля не обходиться без обміну кілець молодятами. Це може бути найбагатша весілля в світі або проста розпис в РАЦСі, молодята обмінюються обручками завжди. Вважається, що кільця з'єднують серця двох люблячих людей, оскільки через безіменний палець правої руки проходить вена, яка веде до серця людини.

А ось в Індії використовують сіль не тільки для приготування їжі. Обряд називається «Сіль землі». Суть дії полягає в передачі невеликої жмені солі з рук нареченої в руки нареченого. Повторюється церемонія три рази, під час передачі солі, молодята намагаються не розсипати жодного грама солі. Після цього наречена передає дрібку солі кожному з членів сім'ї нареченого. Це символізує її приєднання до роду.

Сіль землі

Іноді молодята насипають кожен свою сіль в загальну посудину, перемішуючи вміст. Для цієї церемонії рекомендують використовувати різнокольорову сіль. Так обряд буде виглядати красиво і незабутньо.

Символічні весільні ритуали Європи

Оригінальний ритуал з камінцями таїть в собі багато добра. В його основі лежить уявлення про те, що камінь може вічно зберігати закладені в нього емоції. Саме тому молодятам пропонують покласти руки на камінь і вимовити слова любові один до одного. Цей камінь зберігається в родині, як символ їх благополуччя.

В якості додаткової прикраси на камені можна зробити гравіювання імен молодої пари і дату створення нової сім'ї. Якщо в момент церемонії ще кілька гостей або родичів будуть тримати в руках невеликі камінчики, у Вас вийде ціла гора «добрих» каменів. Їх найкраще покласти в акваріум, а в самому центри встановити свій головний символ щастя з цього ритуалу.

Тож не дивно, що в день весілля все ритуали і обряди наповнені теплом, радість і душевністю. У Голландії народилася цікава традиція, пов'язана з морем. Молода пара пише слова любові на невеликому клаптику паперу, закриває лист в пляшці і відсилає у вільне плавання по Північному морю.

Той, хто знайде це послання може вважати себе щасливчиком. За переказами такій людині гарантовано набуття чистої і щирої любові, такий же величезною і взаємної, як у пари, яка відправила пляшку з посланням.

Вишукані весільні ритуали Європи

В Англії популярна, так звана, церемонія троянд. Суть обряду проста. Молодята вже після вінчання і оголошення створення нової сім'ї дарують один одному троянди. Ці квіткові подарунки символізують любов і відданість. Як властиво англійцям, зазвичай вони дарують квіти без словесних викрутасів. Такий обряд в мовчанні здається не зовсім правильним, тому деякі намагаються додати до подарунка особливі ніжні слова любові.

Як правило троянди дарують не ті, що продаються в квітковій крамниці для букета, а ті, які можна посадити в саду. Так молода сім'я спостерігає, як росте і розвивається символ їхнього кохання. Цей обряд допомагає пережити домашні сварки, варто лише поглянути в вікно, побачити кущ троянд і згадати, заради якого світлого почуття була створена сім'я. У такі моменти побутові негаразди швидко відходять на задній план.

Ірландська церемонія зв'язування рук. Символізм цієї традиції на поверхні. Пов'язані руки означають пов'язані долі молодої пари. У сім'ї повинна переважати турбота, розуміння і любов. Саме цих почуттів намагаються домогтися проведенням даного ритуалу. У католицькому обряді руки пов'язують тільки один раз, але якщо пара хоче зробити таїнство з дотриманням правил фен-шуй, руки обв'язують шість разів.

Зв'язування рук

У цьому обряді найцікавіше - це час проведення церемонії. Погодьтеся, просто обв'язати руки, а через хвилину їх розпустити зовсім негарно. І якщо молода пара вирішує пов'язати руки на початку свята, їй доведеться ходити разом весь вечір. Як тут не відсунути в сторону височина обряду і не згадати про природні потреби людини? Цю церемонію найкраще проводити по закінченню свята, щоб пара разом пішла з перев'язаними руками. Як далі вести себе зі зв'язаними руками - вирішують молодята.

А ось в Греції традиція на весіллі має грошовий характер. В цей день всі хочуть потанцювати з нареченим або нареченою. Але ось просто так зробити це не можна, необхідно зробити подарунок. Паперова купюра прикріплюється до одягу нареченого або нареченої і потім дарованому дозволяється один танок. Звичайно, щоб не виглядати ошатною ялинкою з грошима, купюра відразу ж після танцю знімається і ховається в заповітну кишеню.

Угорщина також має подібну традицію. Тільки тут танцює виключно наречена (мабуть чоловікам угорцям танцювати не особливо подобається). Наречена йде в танець боса, а туфельки стоять біля неї. Той, хто бажає потанцювати з нареченою повинен покласти у взуття паперову купюру. Природно за імпровізованим банком уважно стежить наречений. Зазвичай цей обряд проходить дуже весело і завзято.

Весільні традиції нашої країни до одруження

Напевно Ви прекрасно знаєте всі ці обряди. Давайте коротко поговоримо про них. Перша традиція - сватання. За кілька днів, тижнів або навіть місяців наречений разом зі сватами приходить в будинок нареченої і в присутності її батьків робить пропозицію руки і серця. Обряд починається з жартівливого виступу сватів, які нахвалюють нареченого і натякають, що вони прийшли не просто так. Потім молода пара отримує благословення батьків і починається підготовка до весілля.

Зворотний бік сватання - це оглядини. Тільки тепер вже наречена приходить в будинок нареченого, щоб оцінити достаток сім'ї, познайомитися з усіма родичами нареченого. На оглядинах молода пара також отримує благословення, але вже від батьків нареченого. Ця церемонія злегка скасувалася в наш час, її практично ніколи не дотримуються. Хоча це прекрасний привід більш детально обговорити всі деталі майбутнього весілля в колі близьких людей.

Сватання

Весільні традиції нашої країни в день весілля

Тепер коротко про традиції, які проводилися в день весілля. Останнім перед весільним обрядом є викуп нареченої. Раніше ця церемонія мала дуже серйозні характер. Наречену викуповували в прямому сенсі, а її сім'я отримувала значні подарунки і підношення. Зараз - це жартівливий обряд, який влаштовують у розважальній манері. Незліченні багатства тут можуть отримати тільки маленькі братики і сестрички нареченої, які зажадають від нареченого гідний викуп.

Благословення з хлібом-сіллю. Цей обряд говорить про прийняття нареченої в новий рід нареченого. Молоду пару зустрічають батьки з хлібом-сіллю на тканому рушникові. З давніх-давен вважається, що той, хто відкусить більший шматок - буде в домі господарем. Головне, щоб молода пара не сприймала це дуже близько до серця, інакше красивий обряд ризикує перетворитися на посміховисько.

Однією з найкрасивіших та видатних є церемонія вінчання після весілля. Це таїнство церковного благословення пари на спільне життя. Клятва вірності і любові вимовляється перед Богом в храмі. Це дійсно важлива подія в житті молодят, яке наставляє їх на вірний шлях в сімейних відносинах. Сім'я, в якій живе Бог - це благополучна сім'я.

Вінчання

Якщо весілля припадає на тиждень Масляної - молодята зобов'язані погодувати один одного смачними млинцями. В ідеалі, кожен з них повинен приготувати млинці самостійно. У церемонії немає сакрального сенсу. Це просто символ турботи і взаємної любові.

Ну і звичайно ж неможливо забути про вручення подарунків. Так, це теж традиція, яка популярна в нашій країні. У деяких державах молодій парі дарувати подарунки не прийнято. І радісно на душі, що наші люди славляться добротою і не можуть обійтися без подарунків. Гості вітають молодих і вручають їм подарунки протягом всього весільного дня.

Красиві і відомі весільні церемонії

До красивих весільних церемоній можна віднести організацію ранку нареченої і навіть попередню примірку весільного плаття. Придбати весільну сукню можна у нас в салоні за адресою: м Київ, вул. Празька, 5. А записатися на безкоштовну примірку можна, якщо натиснути на красиву кнопочку нижче.

Найвідомішими церемоніями можна вважати парубочий і дівич-вечір. Це вечірка або гулянка, яка дозволяє нареченому і нареченій розслабитися від підготовки до весілля. Характерною рисою таких свят є виключно чоловіча компанія у нареченого і жіноча у нареченої. Це дозволяє людям забути свої манери поведінки при знаходженні поряд представника протилежної статі. Символізує цей обряд прощання з холостяцьким життям. Далі всі свята необхідно проводити разом зі своєю половинкою.

Ще однією грандіозною прикрасою весільного дня є виїзна церемонія. Це святкування весілля в якомусь гарному місці. Весілля можна запланувати таким, яке буде Вам до вподоби.

В кінці весільного дня, по завершенні свята проводять розрізання весільного торта. Солодкий стіл, перший шматочок торта, молода сім'я відрізає разом, все інше дістається гостям. Це красива і приємна церемонія, яка ще більше об'єднує душі нареченого і нареченої.

Досить зворушливо і мило виглядає весільна церемонія з вогнем. На Заході обряд зі свічками проводить наречений і наречена. Вони підпалюють загальну свічку. У нашій країні цей обряд називають «Родинне вогнище», використовуються для цього три свічки. Одна велика, яку тримає молода пара і дві менші, якими передають вогонь мами нареченого і нареченої.

Родинне вогнище

Весільні церемонії в Америці

В Америці популярна гавайська пісочна церемонія. Цей обряд не лише символічний, але також дуже гарний. Наречений і нареченої приносять на весілля свої судини з кольоровим піском і пересипають їх в один загальний. Ця церемонія схожа на аналогічний обряд з Індії (використовується кольорова сіль).

В результаті з'єднання піску виходить красива картина, в якій багато сенсу. Також, як тепер можна відокремити ці кольорові піщинки, пов'язане життя нареченого і нареченої. Клятви любові і вірності, які вимовляються в цей момент, додатково скріплюють узи шлюбу. Порожні судини зазвичай розбивають, в знак того, що життя до весілля закінчилася і в посудину не потрапить новий пісок. Попереду тільки спільна сімейне життя. Посудина з загальним піском забирають додому і зберігають, як оберіг сім'ї.

Пісочная церемонія

Іноді пісочну традицію злегка видозмінюють. Можна використовувати замість піску кольорову воду. Це також виглядає красиво і ефектно. Змішуючи різні самостійні кольори можна отримати новий, оригінального забарвлення. А якщо врахувати великий символізм колірної гами - такий обряд набирає все більше і більше сенсу. Наприклад, змішуючи блакитний і жовтий, можна отримати зелений колір, який має характеристики життя і родючості.

Люблять в Америці все змішувати. Ще одна традиція лежить в змішуванні різних сортів вина в одному келиху. Наречений і наречена зобов'язані випити цю суміш вин із загальної судини. Так в Америці символічно дають зрозуміти, що нова сім'я стала єдиною і нерозлучною.

Оригінальні весільні обряди

Якщо Ви хочете урізноманітнити свято весілля, проведіть церемонію створення ящика на першу сімейну сварку. Суть обряду в тому, щоб написати найкрасивіші визнання в любові своїй половинці, покласти їх в ящик разом з пляшкою вина і заколотити ящик цвяхами. Коли в родині з'явиться перша сварка, необхідно відкрити ящик і прочитати листи. Це чудова ідея, яка блискавично вбиває бажання сваритися з коханою людиною. А пляшка вина в цьому ящику для примирення.

У стародавні часи нареченому в правий черевик клали мідну монету. Після цього в молодій сім'ї повинно було бути фінансове благополуччя. Хоча прикмета і забобонна, Ви можете замовити красиву монету з дорогоцінного металу і використовувати її як весільний сувенір і нагадування про прекрасний день весілля.

Звичайно ж існує ще багато цікавих весільних традицій. Деякі Ви можете придумати самостійно, а раптом комусь ідея дуже сподобається, її повторять і Ви станете революціонером весільних церемоній.

Будьте креативні, щасливі і насолоджуйтеся взаємним коханням.

Наш Instagram:
@ESVADBA_SALON

Підпишись та слідкуй за новинками